9 Adımda Kendall Jenner Makyajı

Süpermodel Kendall Jenner saç ve makyaj seçimlerini genellikle doğallıktan yana kullanıyor.

Shiseido Waso Clear Mega – Hydrating Cream

Cildinizi güzel ve yoğun şekilde bir şekilde nemlendir. Kremi, parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle cildinize uygulayın. Cildinizin kremi emdiğine emin olduktan sonra makyajınıza geçebilirsiniz.

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup

Her kadın kusursuz bir cilt ister. Mat bitişli, yoğun kapatıcı fondöten ile kusursuz bir cilde sahip olun. Fondöteninizi merkezden dışa doğru cildinize uygun bir fondöten fırçasıyla uygulayınız.

Nars Soft Matte Complete Concealer

Bununla gözaltı veya kapatma ihtiyacı duyduğunuz leke ya da sivilcelerinizi kapatmak için bu kadifemsi ve kusursuz kapatıcıyı kullanabilirsiniz. Concealer, hem sizi daha genç gösterecek hem de göz makyajınızı daha çok ön plana çıkaracak.

Chanel Soleil Tan De Chanel Universal Cream Bronzer

Elmacık kemiklerinizin hemen altından dudak çizginize doğrusal şekilde bir bronzer fırçasıyla uygulayın. İsterseniz burun kenarlarınıza da uygulayıp daha ince bir görüntüsü verebilirsiniz. Burnun hemen altına uygularsanız burnunuzda daha kalkık bir görüntü yakalarsınız.

Urban Decay Naked Basics Eyeshadow Palette

Kendall Jenner daha çok toprak tonları far paletleri tercih ediyor. Bu paletteki toprak tonlarından açık kahve olanı göz kapağına uygulayın. Göz kapağınızın bitimine kotu kahve tonları kullanırsanız daha çekik gözlere sahip olursunuz. Kendall’ ın en çok kullandığı şeylerden biri de ince far fırçasıyla göz pınarlarınıza ışıltılı açık renk far ya da hightlighter kullanın.

Nars Kohliner Eyeliner – Minorque

Buğulu göz makyajınızı etkileyici bakışlarla tamamlamak için eyeliner kullanın. Kendall genellikle cat woman bakışı için çekik bir eyeliner tercih ediyor.

Huda Beauty Classic Lash Alyssa

Yoğun kirpikler. Takma kirpikler artık moda ve gözlerimiz bu duruma alıştı. Kendall Jenner parçalar halinde olan takma kirpikleri kullanmayı seviyor. Daha dolgun ve doğal bir bitiş sağlayacaktır.

Mac Amplified Lipstick

Açık nude tonlarında makyaj ve rujları çok kullanıyor. Genelde parlatıcı kullanıp dudaklarını doğal gösteriyor. Daha da dolgun dudaklar için dudak çerçevesi için rujundan 2 ton koyu dudak kalemi kullanıyor.

Clinique Nemlendirici Yüz Spreyi

Cildinize makyaj sonrası nem kazandırmak için ve daha ışıltılı kılmak için makyaj öncesi ve sonrası kullanım için uygun olan Clinique Nemlendirici Yüz Spreyi kullanabilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

En Çok Yapılan Makyaj Hataları

Küçük Balkonlara Pratik Dekorlar