Harika Zaman Geçirme Aktivitesi : Gereksiz Web Siteleri

Sıkıldığınızda Ziyaret Edebileceğiniz 7 Web Sitesi

Saatlerdir bilgisayar başındasınız ve artık yapacaklarınızı yaptınız ve YouTube’da da vakit geçiremiyor musunuz? Ya da artık yaptığınız ya da izlediğiniz her şey kabak tadı vermeye mi başladı? Dizilerinizin yeni bölümleri çıkmadı mı? Ya da aradığınız tarzda bir film bulamadınız mı? Gerçi biz bile bulamıyoruz nerde dandirik film tarzları var hep o tarzlar üzerinden filmler oluyor. Game of Thrones’in yeni sezonu desen bekle Allah bekle hâlen çıkmadı. Allahtan Silicon Valley’in 4. Sezonunun 3 bölümü yayınlamış ki değme keyfimize. Fakat 2 Saat içerisinde o bölümler de bitti ve sıkılmaya devam. Sizler için bulduğum harika siteleri sıraladım. Sıkıldığınız da gönül rahatlığı ile ziyaret edip biraz olsun yüzünüzde tebessüm ettirebilecek ve sizi “ vay iyiymiş “ bu dedirtebilecek siteleri sıraladık.

Sizleri daha fazla sıkmadan o harika sitelere geçelim;

Gereksiz web siteleri, ismi verilen bu sitedeki butona her tıkladığınızda sizi farklı bir siteye gönderiyor testlerimize göre çok saçma sitelere de gönderebiliyor ancak zaman geçirmek için birebir. Bir nevi butona bastığınızda bahtınıza ne çıkarsa. Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Hacker Typer, isimli bu site ise sizi bir hacker hissiyatına kaptıracaktır. Neler olacağını sizlere söyleyerek spoiler vermiyoruz ama arkanızda monitrünüzü izleyen arkadaşınıza hava atmak için birebir bir site siteyi ziyaret edin ve kısa süreliğine karanlık ekranların dünyasında kendinizi dünya çapında bir hacker gibi hissedin ? Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Facebook Faces, gerçekten fantastik bir site Facebook Faces sitesi sayesinde Facebook’ta bulunan 1,278,837,485 Facebook kullanıcısını bir arada görebilir ve onların profillerine ulaşabilirsiniz. Gerçekten ilk gördüğümüzde sadece karıncalanmış bir ekrandan ibaret olduğunu zannetmiştik. Fakat bir alana tıkladığımızda bizleri o alandaki kişilerin profil fotoğraflarının bulunduğu bir kısma yakınlaştırıyor ve orada ki profillere tıklayarak o kişilerin profillerine ulaşabilmemize olanak sağlıyor. Kendinizi burada aramayın gerçekten yıllarınızı alır ama yine de bulamazsınız. Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Incredi Box, isimli sitede ise kendinize özgü bir müzik yapabilirsiniz. Gerçekten uğraşması huzur veriyor ve insanı mutlu ediyor. Incredi Box sayesinde sürükle bırak mantığı ile müzikler yapabiliyorsunuz. Mutlaka denemenizi öneriyoruz. Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • A Soft Murmur, isimli siteyi çok beğendik. Bu site sayesinde doğa seslerini dinleyebilirsiniz. Yağmur, Yıldırım, Rüzgâr, Ateş, Kuş, Otlar, Kahve ve çekmeyen televizyon seslerini dinleyebilirsiniz. Bazı insanlar yağmur ve yıldırım sesinden çok hoşlanıyor. Güzel bir siteye de göz atabilirsiniz. Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • The Nicest Place on the Internet, isimli site çok farklı ve gerçekten sizi mutlu ediyor. ? Hiç tanımadığınız milyonlarca insanın size karşı olan sevgisini görebilirsiniz. Daha fazla uzatmadan mutlaka ziyaret etmelisiniz. Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Tabi ki bizim sitemiz 🙂

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Canan Kaftancıoğlu Cüneyt Özdemir Tartışması Tırmanıyor

Forex Terimleri Sözlüğü