Kadınların Cep Telefonunda Mutlak Olması Gereken Uygulamalar

Close-up image of smiling young woman lying on ground in city park and using mobile application

Akıllı telefonumuz varsa kesinlikle birçok uygulamamızda vardır. Her işlemi kısa yoldan çözebildiğimiz, uzaklara gitmeden tüm işlemlerimizi yapabildiğimiz zaman kazandığımız ve bazen de bu uygulamalar içerisin de keyifle vakit geçirdiğimiz mecralar oluyor.

Sosyal medya, alışveriş siteleri, fotoğraf efekt uygulamaları gibi birçok site mevcut.

Kadınların üretken yapısı ve aile ekonomisine katkıda bulunabilmeleri için de video kanalları olduğu gibi telefon üzerinden indirile bilen uygulamalar vardır. İşte hayatınızı kolaylaştıracak, sizlere hitap edecek telefonunuzda olması gerek uygulamalar.

Dolap

Giymediklerinizi, artık bu bana olmuyor diye attığınız hatta sizin için önemsiz ama başkalarının sizden parayla satın almak isteyecek, kullanmadığınız eşyalarınızı nakde çevireceğiniz bir uygulamadır. Çok güvenilir bir site hem satıcı hem alıcı olabilirsiniz ve dolap editörleri her konuda sizlere yardımcı oluyor. En lüks markalardan ev tekstili, mobilya, giyim, kozmetik, aklınıza ne geliyorsa 2. El veya etiketli ürünler alabilirsiniz. Artık para kazanmak sizin için de çok kolay.

Pinterest

Tüm dünyanın kullandığı bir uygulama olması ve fikir üreticisi olan Pisterest hayal dünyasında kurguladığınız, ne varsa size sunuyor. Evinizde değerlendirmek istediğiniz eşyalardan tutun, dekorasyona kadar, giyim sitilleri, makyaj teknikleri, dikim becerileri, hobileriniz ne varsa bu sitede. Artık sizlerde mükemmel yaratıcı fikirleri olan ve farklı tarzlara sahip Pinterest üyesisiniz.

Rakuten Kobo

Evde, iş yerlerinde, yolculuk esnasında, bekleme alanlarında ve çoğu yerde kullanabileceğiniz mobil kitap uygulamasıdır. Hobileriniz arasında yabancı dildeki kitabı Türkçeye çevirmek istiyorsanız ya da kitap satın almak için uygun bir saat değilse, okuma alışkanlığınız olsun istiyorsanız bu site tam size göre. Ayrıca her dilde istediğiniz kitabı indirebilirsiniz.

FoxFM

Müzik dinlemeyi hemen hemen herkes çok sever. Müzik dinlerken eğer istediğiniz şey video ise FoxFM’de videolu müzik dinleyebilir ve izleyebilirsiniz. Bu uygulama telefonunuza sizin isteğinize göre hem mp3 şeklinde hem de videolu şekilde hizmet veriyor. İnternetsiz ortamda uygulamayı kullanabilir, indirdiğiniz şarkıları keyifle izleyebilirsiniz.

P.C.

Kadınlar olarak her ay zorlandığımız bir dönem yaşıyoruz. Regl olayı bizler in biyolojik yapısında bulunan bir döngü. Bazen hangi gün regl olduğumuzu, yumurtlama dönemlerimizi, hamile kalma olasılığını, hesaplayamıyoruz. Bu uygulama bizler için hepsini yapıyor, yedekliyor ve hatta E-nabız uygulamasına erişim sağlıyor. Rehberinizde kayıtlı olan doktorunuza bile isterseniz sağlık durumunuzu atabiliyorsunuz. Bence kadınların en büyük sorunu bu uygulama sayesinde bile aza indirgenmiş oluyor.

NTC NİKE

Hepimiz kadınlar olarak çok yoğun çalışıyoruz. Evde, iş yerimizde olsun kendimize zaman ayıramıyoruz. Spor yapmak için spor salonlarına tonlarca para verip gidemiyoruz maalesef. Bunun için NTC Nike uygulaması bize yardımcı oluyor. Bölgesel istediğiniz vücut egzersizi yaptırıyor. Canlı görsel hareketleri ile videolu şekilde anlatımı mevcut. Hem zamanınız hem paranız hem de istediğiniz vücut hatlarına sahip olabilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Karantina Günlerinde İzlemelik Sahneler

0

90’ların Çocukları Toplanın Maziye Gidiyoruz (Dev arşiv)