Kilo Vermek İçin Meyve ve Sebze Suyu Mucizesi

Pair of fashionable leather high-heeled shoes held by young female shopper over open black box

Kilo Vermede Meyve ve Sebze Suyu Mucizesi

Sebze ve meyve suları aslında yağsızdır ve kalori değeri çok düşüktür. Bunun yanı sıra, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini sağlar. Açlığı yatıştırır ve tatlı ihtiyacını ortadan kaldırır. 225 gramlık bir bardak meyve suyu yaklaşık 100 kaloridir. Sebze suyu 50 kaloridir.

Sebze ve meyve suyuyla kilo verme diyetinde, mutfakta bir meyve suyu sıkacağı ve buzdolabında taze ürünler varsa, bunu yapmak çok kolaydır.

Güne başlarken bir bardak taze meyve suyu için, sonra sıkı bir kahvaltı yapın. Öğleden önce ve öğleden sonra açlığınızı bastırmak için yine meyve ve sebze suyu için. Ayrıca öğle ve akşam yemeklerinde de sebze suyu için ve son olarak yatmadan önce bir bardak su için. Bu altı bardak meyve ve sebze suları, gün boyunca yanında hafif, az yağlı ve lifli yemekler yerseniz sizi idare edecektir. Bu sayede acıkmayacak ve tokluk hissetmenizi sağlayacaktır. Bu meyve ve sebze suları, fazla yağ ve kalori içermediği halde size bol bol besin sağlayacaktır.

Kısa bir süre sonra yemeklerde daha az yiyeceksiniz ve kendinizi daha iyi hissettiğinizden sağlıklı yiyecekleri abur cubura tercih edeceksiniz.

Hepsinden iyisi, istenen kiloya bir kez ulaştınız mı, meyve ve sebze suları sisteminin mükemmel bir beslenme dengesi korumasını sağlayacak ve böylece yağlı yiyeceklerden uzak duracaksınız. Sıkı yapılan ve aç bırakan diyet listelerine aslında ihtiyaç olmadığını anlayacaksınız.

Kilo verme mucizesinin bu kadar kolay olduğunu görecek ve hayata daha güzel bakacaksınız. Hemen her diyetin sonunda meydana gelen sonuçtan kurtulacaksınız. Vermek için onca uğraştığınız kiloları tekrar geri almayacaksınız.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Tırnaklar Neden Sararır? Nasıl Beyazlar?

Trabzon’da Ters Asılan ATATÜRK Portresi