Yap ve Dışarı Çık Makyaj Fikirleri

Pair of fashionable leather high-heeled shoes held by young female shopper over open black box

Pratik Makyaj Fikirleri

Makyaj tabi ki bir kadın için sanata benzer. Makyaj yaparken ne kadar özenli olursanız ve makyajınıza ne kadar önem verirseniz bir o kadar güzel olursunuz.

Yanlış Makyaj Uygulandığında

Eğer gözlerinizi ön plana çıkarmak için yapmış olduğunuz makyajın çizgisi fazla kaçtıysa ve bu da sizi oldukça asabi gösteriyorsa bu noktada yapmamız gerek bir kulak pamuğu yardımı ile fazla çektiğimiz kalemi dağıtmaktır. Yanlış makyaj uygulamasında kullanacak pratik fikirlerden bir tanesidir.

Uykusuzluğunuzu ve Yorgunluğunuzu Makyajla Gizleyin

Eğer gece boyu uyumamış veya yorgunluk çekiyorsanız bu durumu göz altlarınız hemen ele verir. İşte bu durumdan kurtulmak için göz çevresi kremi kullanmanız gerekmektedir. Bununla birlikte kullanacağını göz çevresi kremi hem göz çevrenizin bakımını üstlenir aynı zamanda göz çevresine sürmüş olduğunuz kapatıcının daha canlı ve güzel görünmesini sağlar. Bu yöntem pratik makyaj fikirleri olarak birçok bayan tarafından kullanılmaktadır.

Canlı Bir Görünüm İçin Far Sürün

Eğer canlı ve zinde bir görünüm yakalamak istiyorsanız açık renkteki ışıldayan farlardan sürebilirsiniz. Bilhassa kaşın hemen aşağısına sürülen krem rengindeki far sizin daha atik ve canlı görünmenizi sağlayacaktır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Can Yakan Topuklu Ayakkabıları Rahat Hale Getirme Kılavuzu

Tırnaklar Neden Sararır? Nasıl Beyazlar?